RIP Dipl.z.t. Kamil Jaššo

Úvodná stránka/Aktuality, Blog, Oznamy/RIP Dipl.z.t. Kamil Jaššo

S hlbokým zármutkom sme dnes ráno prijali správu, že nás navždy opustil náš dlhoročný spolupracovník a kamarát zubný technik Kamil Jaššo.

 

Drahý Kamil, 

verím, že si tieto riadky prečítaš,  pretože aj tam hore musia mať internet.. je to už takmer 20 rokov, čo sa poznáme a 13 rokov, čo spolupracujeme, za ten čas sme spolu vyrobili obrovské množstvo zubných protéz, keramických koruniek a mostíkov a veľmi veľkému množstvu pacientov sme prinavrátili zdravie, skrášlili úsmevy a vrátili ich „do života“.  

Niť toho Tvojho sa dnes náhle pretrhla..doteraz tomu nemôžem uveriť.  Dnes ráno mi volal Pali Fiala a určite by si to nevymyslel..

 

 

Vždy si ťa budem pamätať ako obetavého spolupracovníka – zubného technika schopného vyriešiť akýkoľvek problém, ako statočného človeka, žijúceho pre svoju rodinu, pracujúceho po večeroch, po víkendoch aby sa „dokončili roboty načas“., ako človeka plného elánu, ako zábavného spoločníka na množstve školení, ako človeka od ktorého som sa naučil množstvo vecí..

Kamil, nauč ich tam hore ako sa robia poriadne zuby, nauč ich „vyprávat po šuránsky“ lebo len tak si rýchlejšie zvyknú..

Kamil, odpočívaj v pokoji!

 

Najbližšej rodine a všetkým pozostalým želám úprimnú sústrasť.

 

František Hlavačka

 

 

By | 2017-08-30T15:54:23+00:00 august 30th, 2017|Aktuality, Blog, Oznamy|0 komentárov