Do nášho tímu hľadáme novú posilu:

  • zdravotná sestra/zdravotnícky asistent/zdravotnícka asistentka.

 

Z dôvodu odchodu nášho zdravotníckeho asistenta do zahraničia hľadáme novú posilu do nášho tímu.

Zdravotná sestra/zdravotnícky asistent/zdravotnícka asistentka v jednej z najmodernejších zubných ambulancií v Nitrianskom kraji, jednosmenná prevádzka, skrátený piatok, voľné víkendy, dovolenka aj nad rámec zákona, vzdelávanie.

Práca – asistencia pri stomatologickom kresle, štvorručná práca, management pracovných nástrojov, sterilizácia, balenie a príprava stomatologického inštrumentária, sanitácia ambulancie, vedenie zdravotnej dokumentácie : informované súhlasy, komunikácia s objednanými pacientami, management pacienta.

Požiadavky: dobrý zdravotný stav, manuálna zručnosť pri asistencii pri stomatologickom kresle, precíznosť pri príprave stomatologického inštrumentária, komunikatívnosť, asertivita a empatia vo vzťahu k pacientom.

Úspešnému uchádzačovi/uchádzačke ponúkame zaškolenie, vzdelávanie v odbore, slušné férové ohodnotenie, dobré pracovné podmienky a profesionálny rast.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov a hlavne pre tých, ktorých baví práca a komunikácia s ľuďmi – optimistov, pozitívne naladených, ľudí so zmyslom pre humor.

Pokiaľ ste sa v uvedených riadkoch našli – neváhajte a ozvite sa nám!

 

Viac info: info@dentalklinik.sk

0949169170

035/6402926