Estetika

Estetika 2017-01-23T22:00:51+00:00

Project Description

Fotokompozitné materiály Gradia Direct a G-aenial od japonského výrobcu GC EUROPE sú považované za špičku v oblasti dentálnej estetiky.

Dokonale napodobňujú reflektivitu prirodzenej štruktúry zuba, sú pevné a oteruvzdorné.

Pri polymerizácii fotokompozitných materiálov používame vysoko výkonné LED polymerizačné lampy s programom “soft štart”, čo spolu s vrstvením fotokompozitu minimalizuje polymerizačnú kontrakciu a prispieva k vysokej životnosti výplní.

Jeden gram kvalitného nano fotokopozitu je drahší ako gram zlata!

Japonský výrobca Tokuyama Dental  vyvinul špičkový nanokompozit Estelite Sigma Quick, ktorý sa vyznačuje schopnosťou dokonale imitovať prirodzené zubné štruktúry.

Ako prví na Slovensku pracujeme s technológiou Sonicfill. Sonickou energiou aktivovaný bulk-fill nanofotokompozit.

Pre subgingiválne lokalizované kazy a ošetrenie rozsiahlych kazov používame vysoko estetický živicou modifikovaný skoionomér japonského výrobcu GC FUJI IX Extra.

Zahrievanie fotokompozitov predstavuje inovatívnu metódu ako dosiahnuť výrazne lepšiu spracovateľnosť, polymerizáciu a adaptáciu fotokompozitných materiálov do kavity zuba pri konzervačnom ošetrení.

Množstvo klinických štúdií a najmä vlastná skúsenosť nás presviedča, že ide o jednu z najinovatívnejších pomôcok moderného zubného lekára.

Prístrojom CalSet je možné zahrievať anestetiká a docieliť výrazne menšiu bolestivosť pri ich aplikácií a vyššiu – šetrnejšiu formu ich difúzie so okolitých tkanív.

Sledujeme najnovšie trendy a sme jedna z prvých zubných ambulancií na Slovensku, ktorá uvedenú metódu používa vo svojej každodennej praxi.