Našim cieľom je poskytovať prvotriednu stomatologickú liečebno-preventívnu starostlivosť s dôrazom na výber najoptimálnejšieho riešenia pre každého z Vás.

Používame najkvalitnejšie výplňové materiály renomovaných svetových firiem – GC Dental, Dentsply-Sirona, Kerr Dental, VITA, Kuraray Noritake.

Pracujeme s najmodernejšími prístrojmi vrátane rádioviziografie CSN Industrie, automatického miešania odtlačkových hmôt – Pentamix 3, kapsľových výplňových hmôt – Capmix, apexlokátoru Propex II a endodontického motora XSmart, disponujeme najmodernejším zubným laserm SIROLASEL BLUE. Prístrojom švajčiarskej spoločnosti EMS – Air Flow Piezon MAster vieme dokonale a hlavne šetrne a bezbolestne odstrániť zubný kameň a zubný plak aj subgingiválne. Venujeme sa CAD/CAM zubnému lekárstvu a disponujeme komplexnou najmodernejšou globálnou verziou technológie CEREC. Implantujeme zubné implantáty vyvinuté a vyrobené na Slovensku. Sme hrdým partnerom značky MARTIKAN.

Zubná ambulancia – Dental Klinik s.r.o. poskytuje komplexnú stomatologickú starostlivosť na najvyššej úrovni.

Sme partnerom všetkých slovenských zdravotných poisťovní. Naši pacienti si preto vediať uplatniť finančný benefit u všetkých slovenských zdravotných poisťovní. Podmienkou je ale absolvovanie preventívnej prehliadky u zubného lekára v predchácdzajúcom kalendárnom roku a iné.